Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Přírodní léčiva » Ekzém

Ekzém

POZOR! Bezpečnost použití rostlin, léčiv, potravinových doplňků a prostředků i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se zde pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Další informace jsou obsaženy v uvedených zdrojích literatury a na internetu. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy navštívit svého odborného lékaře. Účelem je pouze informace o používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou lékařem.

Snubak.cz, svatební oznámení a snubní prsteny

 

Ekzém je zánětlivé onemocnění kůže. Většina ekzémů vzniká z překyselení organismu a z problémů ve střevech, tedy buď zánětů nebo otrav z toxinů. Tělo se snaží vyloučit škodliviny přes kůži, protože k tomu ztratilo své možnosti přes střevo, které je znečištěné a ochablé, přes ledviny, které jsou roztažené a přes plíce, které jsou zahleněné. Některé ekzémy mohou vzniknout v reakci na vodu, kterou pijeme nebo v níž se koupeme.

 

Přírodní prostředky proti ekzému

Artyčok zeleninový, Cynara scolymus
Benedikt lékařský, Centaurea benedicta
Detoxikace organismu od těžkých kovů - viz stránku Zdraví
Křemelina
Jetel luční, Trifolium pratense - květy
Snížení překyselení organismu [10]

 

Literatura

[10] Pryč s kyselostí (Kurt Tepperwein, Noxi 2011), strana 93
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Zdraví     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy
Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají cookies pro sledování návštěvnosti a odhalení chyb stránek. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.
TOPlist