Fotodoma

Fotodoma » Zahrada

Zahrada

Rajčata a okurek

Snubní prsteny pro oba Svatební oznámení Snubní prsteny Zlaté šperky Svatební místa

 

Odrůdy jabloní
Atlas odrůd jablek. Ve velkém seznamu odrůd jabloní najdete chuťové hodnocení mnoha odrůd jablek, údaje o době jejich sklizně a o době konzumní zralosti.

Odrůdy hrušní
Seznam odrůd hrušní prozatím obsahuje odrůdy hrušek popsané ve dvou přes sto let starých knihách, tedy Moravské ovoce a České ovoce 1, Hrušky.

Odrůdy cuket
Seznam odrůd cuket některých dodavatelů na našem trhu. Cukety keříčkové i pnoucí, žluté i zelené, podlouhlé i kulaté.

Odrůdy okurek
Seznam 150 odrůd okurek na našem trhu, jak nakladaček tak salátovek, s některými jejich vlastnostmi a se zaměřením na ranost odrůd okurek a na jejich odolnost proti plísni okurkové.

Odrůdy rajčat
Seznam odrůd rajčat, keříčkových, tyčkových, polokeříčkových i převislých, v němž najdete mnoho odrůd rajčat odolných plísni i jiným chorobám rajčat.

Knihy o zahradě
Seznam nových i starších zahrádkářských a sadařských knih pro vaši inspiraci, přičemž jsou zde zpracovány některé zahrádkářské knihy online.

Mšice
Něco málo o tom, jak bez chemie bojovat s mšicemi na zahrádce.

Plíseň rostlin
Několik způsobů nechemického ošetřování rostlin proti plísni včetně prvních zkušeností s nimi.

Střídání plodin
Poznámky o tom, jak v zeleninové zahradě střídat plodiny.

Uchování potravin
Jaké možnosti uchování ovoce, zeleniny a dalších potravin popisují staré knihy.

Využití ovoce
Prozatím s receptem na marmeládu, zavařeninu, přesnídávku a ocet z letních jablek, ale také odkazy na online knihy s recepty na výrobu ovocných vín.

Zdroje informací
Internetové zdroje informací o zahradě a odrůdách, zahraniční prodejci semen a ovocnická a zahrádkářská literatura použitá při vytváření stránek o zahradě na webu fotodoma.cz

 
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Jak zhubnout     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají technické cookies. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.