Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Kávové klystýry

Kávové klystýry

 

Zlaté šperky Svatební oznámení Snubní prsteny

 

Kávové klystýry jsou používány v Gersonově terapii rakoviny, a to především k podpoře jater a vylučování jedů pomocí jater. V Gersonově rakovinné terapii se používá několik kávových klystýrů denně. Ve vážných případech pak ve dne v noci každé čtyři hodiny.

Jednu až tři polévkové lžíce jemně mleté BIO kávy necháme 3 minuty vařit v litru vody, 20 minut vyluhovat a přecedíme. Pak necháme kávu ochladit na teplotu těla. Při provádění klystýru se položímee s přitaženýma nohama na pravý bok. Je potřeba zhluboka dýchat. Tekutina by měla být ve střevě držena 10 až 15 minut. Nejlépe je provádět kávový klystýr až po běžném vodním klystýru, aby bylo střevo prázdné.

Kávové klystýry pomáhají také mírnit důsledky silných otrav a jsou rychlou pomocí při únavě, omámení a silných bolestech hlavy. Játra jsou povzbuzena k větší tvorbě žluči a k otevření žlučníkových cest. Játra tak mohou během několika minut odvést velkou část svých jedů prostřednictvím žluči.

Játry vylučované minerály je potřeba nahradit konzumací čerstvých zeleninových šťáv z červené řepy, celeru a karotky.

 

Varování

Bezpečnost použití rostlin, léčiv, potravinových doplňků a prostředků i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Další informace jsou obsaženy v uvedených zdrojích literatury a na internetu. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy navštívit svého odborného lékaře. Účelem je pouze informace o používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou lékařem.

 

Literatura

[25] Detoxikace, odkyselení, pročištění celého těla (Weise Otfried D., Fontána 2002)
Internetové zdroje
Film Zakázané léky
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají cookies pro sledování návštěvnosti a odhalení chyb stránek. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.


TOPlist