Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Kávové klystýry

Kávové klystýry

 

Svatební místa Snubní prsteny pro oba Svatební oznámení Snubní prsteny Zlaté šperky

 

Kávové klystýry jsou používány v Gersonově terapii rakoviny, a to především k podpoře jater a vylučování jedů pomocí jater. V Gersonově rakovinné terapii se používá několik kávových klystýrů denně. Ve vážných případech pak ve dne v noci každé čtyři hodiny.

Jednu až tři polévkové lžíce jemně mleté BIO kávy necháme 3 minuty vařit v litru vody, 20 minut vyluhovat a přecedíme. Pak necháme kávu ochladit na teplotu těla. Při provádění klystýru se položímee s přitaženýma nohama na pravý bok. Je potřeba zhluboka dýchat. Tekutina by měla být ve střevě držena 10 až 15 minut. Nejlépe je provádět kávový klystýr až po běžném vodním klystýru, aby bylo střevo prázdné.

Kávové klystýry pomáhají také mírnit důsledky silných otrav a jsou rychlou pomocí při únavě, omámení a silných bolestech hlavy. Játra jsou povzbuzena k větší tvorbě žluči a k otevření žlučníkových cest. Játra tak mohou během několika minut odvést velkou část svých jedů prostřednictvím žluči.

Játry vylučované minerály je potřeba nahradit konzumací čerstvých zeleninových šťáv z červené řepy, celeru a karotky.

 

Upozornění

Bezpečnost použití léčivých i jedovatých rostlin, hub, léčiv, potravinových doplňků a prostředků, léčebných postupů i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy, jako uvědomělý občan EU, navštívit svého odborného lékaře. Pouze ten totiž získal vzdělání na fakultě sponzorované farmaceutickým průmyslem a pouze on má úředně schválené oprávnění někoho léčit nebo mu radit ohledně léčení či s čímkoli ohledně zdraví a nemocí. Účelem této stránky je pouze informace o sice fungujících, ale jen pokoutně používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace tedy rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou úředně schváleným lékařem.
Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se zde pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Protože jednotlivé stránky jsou vytvářeny jako zápisník a soubor seznamů, nemusí se návštěvníkovi jevit vždy zrovna jako uživatelsky přívětivé. Přes výše uvedené, některé ze zde uvedených informací už pomohly alespoň jednomu člověku odhodit berle a přestat se děsit představy zbytku života na invalidním vozíku. A to za ten čas strávený nad stránkami rozhodně stálo :-)
Další informace jsou obsaženy v uvedené literatuře a na internetu.

 

Literatura

[25] Detoxikace, odkyselení, pročištění celého těla (Weise Otfried D., Fontána 2002)
Internetové zdroje
Film Zakázané léky
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Jak zhubnout     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají technické cookies. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.