Fotodoma

Fotodoma » Přírodní léčiva » Infarkt

Infarkt

POZOR! Bezpečnost použití rostlin, léčiv a prostředků i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se pouze o soupis získaných informací. Další informace jsou obsaženy v uvedených zdrojích. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy navštívit svého odborného lékaře. Účelem je pouze informace o alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Neslouží jako náhrada za radu vydanou lékařem.

Snubak.cz, svatební oznámení a snubní prsteny

 

Chlor v naší pitné vodě, nikoliv cholesterol v našich potravinách, je hlavní příčinou koronárních onemocnění, tedy i infarktu. Chlór působí jako katalyzátor usazování tuků v cévách.

 

Prostředky proti infarktu myokardu

Odstranění chlóru z vody - objevil Dr. Joseph M. Price již v 70. letech minulého století, přesto se to pořád neví či tají [22]
Chraňme se proti volným radikálům
Nekouřit
Snížení překyselení organismu [10]
Syrová rostlinná strava - zcela vyléčí kardiovaskulární nemoc za 1-2 roky [22]

 

Literatura

[10] Pryč s kyselostí (Kurt Tepperwein, Noxi 2011), strana 95
[22] Nespěchejte do rakve (Tomáš Kašpar, Akademie úspěchu, 2013)
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Recepty     Rostliny     Přírodní léčiva     Recenze a články
Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají cookies pro sledování návštěvnosti a odhalení chyb stránek. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.