Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Zelený ječmen

Zelený ječmen

 

Svatební oznámení Snubní prsteny

 

Zelený ječmen napomáhá díky obsaženým živinám zásobování a budování organismu. Nejvyšší koncentrace beta-karotenu, chlorofylu, proteinů a enzymů je v ječmeni jen několik dnů, předtím, než vyroste stvol. Řežou se přibližně deseticentimetrové špičky listů z asi 30 cm vysokého ozimého ječmene.

Zelený ječmen obsahuje kromě vitamínů A, C, E, K a skupiny B i vitamín B12, který se v rostlinách vyskytuje jen velmi vzácně. Díky obsahu selenu podporuje vylučování těžkých kovů. Vysoký obsah chlorofylu působí očistně na krev.

 

Varování

Bezpečnost použití rostlin, léčiv, potravinových doplňků a prostředků i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Další informace jsou obsaženy v uvedených zdrojích literatury a na internetu. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy navštívit svého odborného lékaře. Účelem je pouze informace o používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou lékařem.

 

Literatura

[25] Detoxikace, odkyselení, pročištění celého těla (Weise Otfried D., Fontána 2002)
Internetové zdroje
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají cookies pro sledování návštěvnosti a odhalení chyb stránek. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.


TOPlist