Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Zázvorový čaj

Zázvorový čaj

 

Zlaté šperky Svatební oznámení Snubní prsteny

Zázvorový čaj je používán na pročištění trávicího ústrojí a odkyselení organismu (je silně zásaditý), ale také jako osvědčený lidový prostředek podávaný při nachlazení. Zázvor také stabilizuje krevní tlak a zahřívá, působí sesinfekčně. Pokud nesnášíte česnek, je zázvor jeho vhodnou náhradou.

Zázvorový kořen nastrouháme a přelijeme horkou vodou. Množství závisí na tom, kolik sneseme, protože je zázvor ostrý a pálí v krku. Z toho důvodu je velmi vhodné zázvorový čaj ředit na snesitelnou míru a pít ve velkém množství přijímané vody.

 

Varování

Bezpečnost použití rostlin, léčiv, potravinových doplňků a prostředků i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Další informace jsou obsaženy v uvedených zdrojích literatury a na internetu. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy navštívit svého odborného lékaře. Účelem je pouze informace o používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou lékařem.

 

Literatura

[25] Detoxikace, odkyselení, pročištění celého těla (Weise Otfried D., Fontána 2002)
Internetové zdroje
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají cookies pro sledování návštěvnosti a odhalení chyb stránek. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.


TOPlist