Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Informační čistění vody

Informační čistění vody

 

Zlaté šperky Svatební oznámení Snubní prsteny

 

Voda obsahuje nepříznivou informační strukturu vlivem putování v potrubí i díky tomu, že ve velkých aglomeracích je vyčištěná odpadní voda znovu dodávána do vodovodního řadu.

Slunění čisté vody je způsob, jak přidat vodě sluneční či kosmickou energii. Vodu předem dobře pročištěnou destilací nebo vodním filtrem, který používáme, naplníme do skleněných láhví a postavíme na půl dne ven na slunce, případně alespoň ven, pokud zrovna sluníčko nesvítí. Voda je pak oživena o nové informace a energii z vesmíru.

Jsou používány také vířiče vody, které mění super rychlým vířením poškozenou strukturu vody na čistou a současně tímto způsobem ruší informace škodlivin.

 

Varování

Bezpečnost použití rostlin, léčiv, potravinových doplňků a prostředků i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Další informace jsou obsaženy v uvedených zdrojích literatury a na internetu. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy navštívit svého odborného lékaře. Účelem je pouze informace o používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou lékařem.

 

Literatura

[25] Detoxikace, odkyselení, pročištění celého těla (Weise Otfried D., Fontána 2002)
Internetové zdroje
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají cookies pro sledování návštěvnosti a odhalení chyb stránek. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.