Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Guduchi

Guduchi

 

Svatební oznámení Snubní prsteny

 

Guduchi je himalájský bylinný čaj ze stonků vytrvalé liánovité rostliny chebule srdčité, Tinospora cordifolia a kůry skořicovníku nebo citrónové trávy. Má výrazné účinky jako antioxidant a adaptogen (podporuje schopnost přizpůsobit se vnějšímu okolí). Podporuje vitalitu organismu i duševní pohodu. Udržuje správnou hladinu cukru v krvi a přispívá k normální funkci dýchací soustavy, ledvin, močových cest a podporuje imunitní systém, blahodárně působí na funkce jater a kůže a ovlivňuje metabolismus tuků. Indická literatura hovoří o přenosu životní síly z rostlin na člověka. Podporuje vitální síly i pročištění organismu.

Připravíme tak, že jednu čajovou lžičku řezané směsi přelijeme 250 ml studené vody, přivedeme k varu a necháme lehce vařit dvě minuty. Po scezení pijeme dvakrát až třikrát denně. Lze přisladit medem.

 

Varování

Bezpečnost použití rostlin, léčiv, potravinových doplňků a prostředků i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Další informace jsou obsaženy v uvedených zdrojích literatury a na internetu. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy navštívit svého odborného lékaře. Účelem je pouze informace o používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou lékařem.

 

Literatura

[25] Detoxikace, odkyselení, pročištění celého těla (Weise Otfried D., Fontána 2002)
Internetové zdroje
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají cookies pro sledování návštěvnosti a odhalení chyb stránek. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.


TOPlist