Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Guduchi

Guduchi

 

Svatební místa Snubní prsteny pro oba Svatební oznámení Snubní prsteny Zlaté šperky

 

Guduchi je himalájský bylinný čaj ze stonků vytrvalé liánovité rostliny chebule srdčité, Tinospora cordifolia a kůry skořicovníku nebo citrónové trávy. Má výrazné účinky jako antioxidant a adaptogen (podporuje schopnost přizpůsobit se vnějšímu okolí). Podporuje vitalitu organismu i duševní pohodu. Udržuje správnou hladinu cukru v krvi a přispívá k normální funkci dýchací soustavy, ledvin, močových cest a podporuje imunitní systém, blahodárně působí na funkce jater a kůže a ovlivňuje metabolismus tuků. Indická literatura hovoří o přenosu životní síly z rostlin na člověka. Podporuje vitální síly i pročištění organismu.

Připravíme tak, že jednu čajovou lžičku řezané směsi přelijeme 250 ml studené vody, přivedeme k varu a necháme lehce vařit dvě minuty. Po scezení pijeme dvakrát až třikrát denně. Lze přisladit medem.

 

Upozornění

Bezpečnost použití léčivých i jedovatých rostlin, hub, léčiv, potravinových doplňků a prostředků, léčebných postupů i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy, jako uvědomělý občan EU, navštívit svého odborného lékaře. Pouze ten totiž získal vzdělání na fakultě sponzorované farmaceutickým průmyslem a pouze on má úředně schválené oprávnění někoho léčit nebo mu radit ohledně léčení či s čímkoli ohledně zdraví a nemocí. Účelem této stránky je pouze informace o sice fungujících, ale jen pokoutně používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace tedy rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou úředně schváleným lékařem.
Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se zde pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Protože jednotlivé stránky jsou vytvářeny jako zápisník a soubor seznamů, nemusí se návštěvníkovi jevit vždy zrovna jako uživatelsky přívětivé. Přes výše uvedené, některé ze zde uvedených informací už pomohly alespoň jednomu člověku odhodit berle a přestat se děsit představy zbytku života na invalidním vozíku. A to za ten čas strávený nad stránkami rozhodně stálo :-)
Další informace jsou obsaženy v uvedené literatuře a na internetu.

 

Literatura

[25] Detoxikace, odkyselení, pročištění celého těla (Weise Otfried D., Fontána 2002)
Internetové zdroje
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Jak zhubnout     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají technické cookies. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.