Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Aloe barbadensis

Aloe barbadensis

 

Svatební oznámení Snubní prsteny

 

Účinky rostliny aloe barbadensis, která je poddruhem aloe vera, jsou antivirové, antibakteriální, antimykotické, posiluje imunitu a aktivizuje obranyschopnost, působí při alergiích, zlepšuje buněčnou látkovou výměnu, dodává energii, silně detoxikuje, chrání kostní dřeň před poškozením jedy, pomáhá při artritidě. V některých zemích se používá při léčbě rakoviny a AIDS.

Ideální je zpracování zastudena a stabilizace éterickým vanilinem, ne kyselinou benzoovou.

Meristémová buněčná tkáň nejmladších částí se tvoří na špičkách rostoucích rostlin na koříncích a klíčcích. Tvoří nové buňky dělením. Tato tkáň není vystavena procesu stárnutí. Působí skvěle na regeneraci buněk a omlazuje. Kněží Inků užívali šťávu těchto meristémových částí každý den jako nápoj. Tím se dožívali dlouhého věku. Tato tkáň obsahuje mnohonásobky účinných látkek aloe vera včetně vitamínů A, C a E. Denně stačí jen 2 až 3 kapky extraktu pod jazyk, přímo na kůži nebo do rány, která se tím podstatně rychleji vyléčí.

Šťávy z aloe vera se užívá 2 cl štamprle dvakrát až třikrát denně.

 

Varování

Bezpečnost použití rostlin, léčiv, potravinových doplňků a prostředků i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Další informace jsou obsaženy v uvedených zdrojích literatury a na internetu. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy navštívit svého odborného lékaře. Účelem je pouze informace o používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou lékařem.

 

Literatura

[25] Detoxikace, odkyselení, pročištění celého těla (Weise Otfried D., Fontána 2002)
Internetové zdroje
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají cookies pro sledování návštěvnosti a odhalení chyb stránek. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.


TOPlist