Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Aloe barbadensis

Aloe barbadensis

 

Svatební místa Snubní prsteny pro oba Svatební oznámení Snubní prsteny Zlaté šperky

 

Účinky rostliny aloe barbadensis, která je poddruhem aloe vera, jsou antivirové, antibakteriální, antimykotické, posiluje imunitu a aktivizuje obranyschopnost, působí při alergiích, zlepšuje buněčnou látkovou výměnu, dodává energii, silně detoxikuje, chrání kostní dřeň před poškozením jedy, pomáhá při artritidě. V některých zemích se používá při léčbě rakoviny a AIDS.

Ideální je zpracování zastudena a stabilizace éterickým vanilinem, ne kyselinou benzoovou.

Meristémová buněčná tkáň nejmladších částí se tvoří na špičkách rostoucích rostlin na koříncích a klíčcích. Tvoří nové buňky dělením. Tato tkáň není vystavena procesu stárnutí. Působí skvěle na regeneraci buněk a omlazuje. Kněží Inků užívali šťávu těchto meristémových částí každý den jako nápoj. Tím se dožívali dlouhého věku. Tato tkáň obsahuje mnohonásobky účinných látkek aloe vera včetně vitamínů A, C a E. Denně stačí jen 2 až 3 kapky extraktu pod jazyk, přímo na kůži nebo do rány, která se tím podstatně rychleji vyléčí.

Šťávy z aloe vera se užívá 2 cl štamprle dvakrát až třikrát denně.

 

Upozornění

Bezpečnost použití léčivých i jedovatých rostlin, hub, léčiv, potravinových doplňků a prostředků, léčebných postupů i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy, jako uvědomělý občan EU, navštívit svého odborného lékaře. Pouze ten totiž získal vzdělání na fakultě sponzorované farmaceutickým průmyslem a pouze on má úředně schválené oprávnění někoho léčit nebo mu radit ohledně léčení či s čímkoli ohledně zdraví a nemocí. Účelem této stránky je pouze informace o sice fungujících, ale jen pokoutně používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace tedy rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou úředně schváleným lékařem.
Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se zde pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Protože jednotlivé stránky jsou vytvářeny jako zápisník a soubor seznamů, nemusí se návštěvníkovi jevit vždy zrovna jako uživatelsky přívětivé. Přes výše uvedené, některé ze zde uvedených informací už pomohly alespoň jednomu člověku odhodit berle a přestat se děsit představy zbytku života na invalidním vozíku. A to za ten čas strávený nad stránkami rozhodně stálo :-)
Další informace jsou obsaženy v uvedené literatuře a na internetu.

 

Literatura

[25] Detoxikace, odkyselení, pročištění celého těla (Weise Otfried D., Fontána 2002)
Internetové zdroje
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Jak zhubnout     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají technické cookies. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.