Ptačí oblasti

 

Ptačí oblasti, místa pro pozorování zvířat a fotografie přírody

Jste ornitolog, birdwatcher nebo fotograf? Rádi cestujete? Nebo jen máte rádi přírodu a zvířata? Pak zde můžete najít nová místa pro snadné pozorování ptáků i dalších zvířat, informace především o moravských a českých ptačích oblastech a fotografie přírody a zvířat od nás i z okolních zemí.

Mapa na stránce Česká republika zobrazuje místa, kde můžete většinou velmi snadno sledovat zvířata v České republice - ptačí oblasti, zoologické zahrady (ZOO) a záchranné stanice pro postižená zvířata. Obdobnou mapu najdete na stránkách Slovenská republika, Estonsko, Litva a Lotyšsko. Všechny tyto mapy vám mohou pomoci s plánováním vaší cesty. Další zajímavou stránkou může být rozcestník Ptačí oblasti České republiky.

Provoz webu je financován výhradně z vlastních soukromých zdrojů a realizován ve vlastním volném čase. Průběžně přidáváme nové stránky a obrázky.

Pokud nás chcete podpořit, můžete si v naší Fotobance zakoupit licenci k některé z fotografií namísto nákupu obdobného snímku z klasických fotobank (všechny fotografie jsou naše vlastní).
Můžete také doporučit snoubencům svatební stránky www.Mottak.cz a www.Levne-Snubni-Prsteny.cz

Našli jste chybu? Určili jsme nesprávně zvíře nebo rostlinu na fotografii? Něco nefunguje?
Napište nám, rádi chybu opravíme.

 

 
 

Doporučujeme: Svatební oznámení a Snubní prsteny

www.Fotodoma.cz