Svatební oznámení vzor 0895

Svatební oznámení vzor 0895


Objednávka
Katalog
Zvětšit

Svatební oznámení skládající se ze dvou částí. Podkladová část o velikosti 10,5x21 cm je vyrobena z matného černého kartonu. Jeho výzdobu tvoří elegantní esíčko probíhající z levého horního rohu až dolů doprostřed oznámení. To je vyraženo matnou stříbrnou fólií, jejíž povrch je rastrovaný a díky tomu duhově odráží světlo. Stříbrem jsou vyvedeny elegantní křivky na okrajích esíčka a také dva stylizované rostlinné motivy. Plocha ohraničená stříbrnou je doplněna ornamenty zhotovenými lesklým lakem. Stejně jsou provedeny ornamenty v obou pravých rozích oznámení. Kolem esíčka jsou z obou stran vytvořeny dlouhé průseky a další dva malé čtvrtkruhové průseky jsou v obou pravých rozích. Ty slouží k zajištění karty se svatebním textem, která se provleče pod esíčko.

Karta se svatebním textem je velká 8,6x19,1 cm a je vyrobena z oboustranně stříbřitě perleťového papíru. Přední strana je velmi jemně rastrovaná. Po kompletaci do podkladové černé části nahoře na esíčko navazuje na textové kartě drobný rostlinný reliéf. Na část textové karty oddělenou v levém dolním rohu lze natisknout například iniciály snoubenců, jak vidíte i na ukázce na obrázku.

K oznámení je dodávána svatební obálka, která je 11x22 cm velká, se stříbřitě perleťovým povrchem, který je navíc jemně rastrovaný.

Oznámení a další informace najdete také na stránce:
http://www.mottak.cz/svatebni-oznameni-0895/


 


Svatební oznámení

Snubní prsteny pro oba

Snubní prsteny

Zlaté šperky

Svatební místa

 
Svatební oznámení, fotobanka 

Pokud nenajdete náhled vybraného oznámení na stránce Svatební oznámení, oznámení nemusí být momentálně dostupné.

Dodavatel:

Lydie Gigerichová - GIPA
Sidonie 157, 763 34 Brumov-Bylnice 3
okres Zlín

IČ: 67513433, DIČ: CZ6758170111

Telefon: 577 477 246 - volejte denně od 9 hodin

E-mail: fotodoma@gmail.com

Dodavatel je plátce DPH a je zapsán v živnostenském rejstříku od 27. 5. 1999.
Registrační číslo UOOU 00058306.