Pohlednice

Pohlednice - výroba a tisk pohlednic

 

 

POHLEDNICE JIŽ NEVYRÁBÍME !!!

 

 

Pohlednice Valtice Pohlednice Třebíč noční Pohlednice Jaroměřice nad Rokytnou Pohlednice Pálava Pohlednice ZlínPohlednice Zlín Pohlednice Mikulov Pohlednice Prlov Pohlednice Mohelno Pohlednice Třebíč - Jewish Town

 

 

 

 

Další zakázky nepřijímáme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Můžete od nás získat nejenom špičkovou kvalitu pohlednic, ale současně také dosáhnout zvýšení prestiže, finanční a časovou úsporu i vytvořit přímý zisk prodejem vlastní reklamy na pohlednicích. Co z toho by Vás zajímalo nejvíc?

Pohlednice Jemnice Pohlednice Slavonice Pohlednice Vsetín

Získejte špičkovou kvalitu

Pohlednice jsou pro Vás tištěny kvalitní ofsetovou čtyřbarevnou technologií oboustranně, tedy i zadní strana může být barevně vytištěna, a to bez jakéhokoliv navýšení ceny. Používáme vysoce kvalitní speciální senvičově vrstvený karton určený pro výrobu pohlednic s vysokou gramáží. Na pohledy lze pak snadno ze zadní strany psát propiskou a písmo se nerozmazává, jako je to běžné u levnějších druhů oboustranně lesklého či matného kartonu, který je jinde často pro tisk pohlednic používán z důvodu nižší ceny. Přední strana pohlednic je leskle laminovaná. Pohlednice má proto luxusní vzhled a neošoupává se z ní tisk. Laminování pohledů je provedeno špičkovou technologií, proto pod fólií nenajdete takové množství bublinek, jako u pohlednic jiných. K řezání pohlednic je použita kvalitní automatická řezačka. Nedostanete tak k zakázce jako nechtěný bonus hromadu pilin.

Na výrobu pohlednic a výrobků ze stejného materiálu se specializujeme již řadu let. Výběru nejlepšího papíru a technologií pro výrobu a tisk pohlednic se věnujeme již od roku 1991. Díky tomu se při výrobě pohledů pro Vás dostává ke slovu spousta léty nasbíraných zkušeností.

Našimi zákazníky jsou proto převážně lidé, kteří se s našimi pohlednicemi již setkali a oslovila je především kvalita provedení pohlednic.

Pohlednice Vidnava Pohlednice Jevišovice Pohlednice Želetava

Dosáhněte zvýšení prestiže

Zvýšení prestiže dosáhnete již tím, že Vaše firma má vlastní pohlednici. Odlišíte se od jiných díky naprosto originálnímu designu a barevně tištěné zadní straně pohledu. Vaši klienti si Vás proto daleko lépe zapamatují. Spousta lidí pohledy sbírá, zvláště pohlednice různých regionů. Povinné výtisky pohlednic jsou archivovány Památníkem národního písemnictví a státními vědeckými knihovnami. Díky tomu ani po mnoha letech neupadne v zapomnění Vaše jméno nebo jméno Vaší firmy a ani to, co tady dnes budujete, kolem čeho se honíte a o co se snažíte. Pokud Vás zajímá ekologie, tak laminování pohlednic je považováno za méně škodlivé, než jejich lakování.

Pohlednice Hrotovice Pohlednice Jaroměřice nad Rokytnou Pohlednice Valtice

Dosáhněte finanční úspory

Přijatelná cena pohlednic, a to i při laminaci lícové strany, oboustranně barevném tisku a vysoké kvalitě tisku, je dosažena pouze naší specializací na úzký sortiment produktů. Pohlednice můžete také využít jako miniprospekt. Ušetříte tak výrazné částky za klasický typ prospektů. Naše pohledy v luxusním provedení vycházejí levněji, než stejně velké letáčky formátu A6! Cokoliv Vám také rádi nafotíme, ale pro výrobu pohlednic můžeme samozřejmě použít i Vaše podklady.

Pohlednice Rouchovany Pohlednice Třebíč Pohlednice Ratibořice na Moravě

Vytvořte ihned zisk

Udělejte si vlastní reklamu na pohlednicích, které prodáte Vašim spokojeným klientům! Osvědčilo se prodávat tyto reklamní pohlednice s již nalepenou známkou - Vaše klienty to pak nutí takovou pohlednici odeslat. Někteří zákazníci z oboru ubytovacích služeb prodávají tyto pohlednice jen za cenu nalepené známky. Tím omezí to, aby jejich ubytovaní hosté nakupovali pohlednice jinde v okolí a dělali reklamu někomu jinému. Jejich zákazníci pak posíláním pohlednic pracují na velmi účinné a více než levné reklamě ubytovacího zařízení. Pokud prodáváte pohlednice levně nebo jen za cenu známky, přesvědčíte snadno klienty, že s nimi nemusí šetřit a mohou napsat pozdrav všem svým známým, což opět pracuje pro Vás. Když pohlednic prodáte spokojenému zákazníkovi víc, získáváte ten nejlevnější a současně nejúčinnější způsob reklamy Vašich služeb. Další lidé raději budou hledat služby u Vás, než kdekoliv jinde v okolí, když budou mít příznivé reference od svých přátel, od nichž obdrželi Váš pohled.

Zadní strana pohlednice pro Belm Třebíč Pohlednice Jevišovice Zadní strana pohlednice pro Drinkmarket Jevišovice

Dosáhněte úspory času

Nemusíte již dále ztrácet čas sháněním, kam zadat výrobu pohlednic, ani pro pohlednice zvlášť shánět fotografie. Těšíme se na Vaše zakázky! Věnujeme velkou pozornost co nejkvalitnějšímu nafotografování v tu nejlepší denní i roční dobu pro co nejlepší barevnost Vašich pohlednic. Z množství nafotografovaných snímků si můžete sami vybrat ty, ze kterých bude Vaše pohlednice sestavena. Každou pohlednici seskládáváme individuálně - nepoužíváme ohleděné šablony, v nichž někteří vydavatelé klidně ufiknou kus věže Vašeho kostela, aniž by jim to nějak vadilo. Jedinou výjimkou jsou levnější, v ceníku uvedené jednoobrázkové pohlednice. Před vytištěním pohlednic ještě konzultujeme e-mailem konečné provedení, aby maximálně odpovídalo Vašim představám.

Zadní strana pohlednice pro firmu Beruška Vidnava Zadní strana pohlednice pro firmu Lidka Mohelno Zadní strana pohlednice pro Penzion Na Dolinkách Hutisko-Solanec
Pohlednice Želetava a okolí Pohlednice Penzion Na Dolinkách, Hutisko-Solanec

Množství - náklady tisku pohlednic

Pokud chcete vytisknout nebo vyrobit pouze jednotlivé pohledy, sdružujeme zakázky pro různé zákazníky na tiskové archy, které tiskneme dvakrát ročně v nákladech 1500, 3000 a 6000 archů na pohlednicový karton, barevnost 4/4 s lesklou laminací lícové strany. To znamená, že pohlednic jednoho druhu od nás můžete mít pouze v uvedených množstvích nebo v jiných násobcích 1500ks.

Pohlednice od nás můžete mít samozřejmě v libovolném nákladu, formátu i barevnosti, pokud svou zakázkou obsadíte celý tiskový arch formátu B2, na nějž vejde 18 pozic pohlednic formátu 105x148mm. Cena je pak individuální záležitostí. Naprosté minimum je 500 archů, což je v případě pohlednic A6 celkem 9000ks pohledů, ale cenově tisk vychází dobře až od nákladu 1500 archů, při němž budete mít 27000ks pohledů klasického pohlednicového formátu.

 

Pohlednice koní Pohlednice koní Pohlednice koní
Pohlednice koní Pohlednice koní

Výrobou pohlednic se zabýváme od roku 1991. Za tu dobu jsme již vyprodukovali několik milionů pohlednic různých žánrů. Na této stránce máte možnost prohlédnout si alespoň několik málo ukázek toho, co jsme zatím vydali. Ze stejného materiálu jako pohlednice vyrábíme také plnobarevné vizitky, kalendáříky, novoročenky, jídelní lístky, reklamní záložky do knih atd. Můžeme pro Vás zhotovit také další reklamní tiskoviny podle Vašeho přání, jako kalendáře, leporela, pexesa, letáčky, katalogy a další výrobky ofsetovou technologií, kde ceny vycházejí rozumně od nákladu alespoň 1000 archů (ne kusů!). Pohlednice, vizitky i další výrobky zpracováváme pro obce i mikroregiony, hotely, penziony i další ubytovací zařízení, ale také pro podniky a podnikatele různých dalších oborů.

Pohlednice, vizitky, letáky...

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Lydie Gigerichová – GIPA
Sidonie 157
763 31 Brumov-Bylnice

E-mail: fotodoma@gmail.com

Podpora webu 577 477 246 denně od 9 hodin

Zobrazení na mapě.

Doplňující fakturační údaje: IČ 67513433, DIČ CZ6758170111
Dodavatel je plátce DPH. Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku od 27.5.1999.

/Nahoru/

 

Odkaz na stránku Výroba pohlednic

Pokud byste chtěli na tuto stránku odkázat, dejte do zdrojového kódu vašich webových stránek kód:

<a href="http://www.fotodoma.cz/sluzby-vyroba-pohlednic/">Výroba pohlednic</a>

V případě, že webové rozhraní vašeho webu vytváří odkazy samo, pak vložte na stránku jen:

Výroba pohlednic na http://www.fotodoma.cz/sluzby-vyroba-pohlednic/

 

Snubní prsteny

Svatební oznámení
 
 

Líbí se vám tato stránka?
Dejte o ní vědět prostřednictvím odkazu nebo klikněte na +1, máte-li účet na Google

Chcete podpořit rozvoj těchto stránek?

Objednávejte jejich prostřednictvím svatební oznámení a zlaté snubní prsteny i jiné šperky a doporučte to také svým známým.
Kromě toho, že nás podpoříte, současně také sami ušetříte, neboť ceny jsou nižší, než ve většině kamenných prodejen. Potěšte sebe i svou lásku.

Používejte naše fotografie, ať už zdarma za odkaz nebo jako komerční licence.
Pomozte nám určovat rostliny.
Pošlete nám originální texty k již existujícím stránkám. Zveřejníme je včetně jména autora, případně odkazu na jeho stránky.

:)

TOPlist TOPlistTOPlist