Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Juka

Juka, yucca

 

Zlaté šperky Svatební oznámení Snubní prsteny Plastová okna a dveře

 

Extrakt z palmy juka, yucca se dodává v prášku nebo tabletách. Má jedinečné obranné látky, vysoký obsah živin a aktivních enzymů, saponinů, antistresových látek, chlorofylu a hodnotných bílkovin pro čištění, detoxikaci a aktivizaci látkové výměny organismu. U juky přitom nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky a byla potvrzena její nezávadnost a účinnost.

Juka podporuje detoxikaci organismu, přispívá k ochraně trávicího traktu a uvolňuje zácpu. Je vhodná jako jemnější metoda k pročištění střev, zvláště pokud nejste předem dostatečně odkyselení, což je podmínkou pro jiné kůry, jako je šankhaprakšálana nebo detoxikační půst , kdy by mohlo dojít k potížím s vylučovacími orgány.

Jukovou kůru je možné a také vhodné kombinovat s psylliem a kapkami Bitterstern. Lze také doplnit pomocí klystýrů. Je důležité hodně pít, optimálně 2-3 litry čisté vody denně a k tomu pít detoxikační ledvinové a jaterní čaje. Především kopřivový, přesličkový, guduchi a lapacho. Dále je vhodné zařadit déletrvající nenáročný pohyb. Je potřeba chodit dřív spát. Vhodné je zařadit saunování nebo další metody detoxikace kůží. Při provádění yuccové kůry nejezte čokoládu, sladkosti, masné produkty a výrobky z bílé mouky, nepijte kávu ani černý čaj.

Postup při dvoutýdenní kůře:
1) Po probuzení proveďte detoxikaci ústní dutiny a jazyka
2) Vypijte sklenici s polévkovou lžící psyllia a zapijte půllitem teplé vody
3) Dopoledne vezměte 2 tablety yuccy a 2 tablety spiruliny a zapijte vodou
4) K obědu jezte pouze zeleninu s 1 kapslí probiotik a 6 kapek Bittersternu v 1 dl vody
5) Odpoledne vezměte 2 tablety yuccy a 2 tablety spiruliny a zapijte vodou
6) Večer 6 kapek Bittersternu v 1 dl vody
7) Vypijte sklenici s polévkovou lžící psyllia a zapijte půllitem teplé vody
8) Užijte kapsli probiotik

 

Upozornění

Bezpečnost použití léčivých i jedovatých rostlin, hub, léčiv, potravinových doplňků a prostředků, léčebných postupů i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy, jako uvědomělý občan EU, navštívit svého odborného lékaře. Pouze ten totiž získal vzdělání na fakultě sponzorované farmaceutickým průmyslem a pouze on má úředně schválené oprávnění někoho léčit nebo mu radit ohledně léčení či s čímkoli ohledně zdraví a nemocí. Účelem této stránky je pouze informace o sice fungujících, ale jen pokoutně používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace tedy rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou úředně schváleným lékařem.
Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se zde pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Protože jednotlivé stránky jsou vytvářeny jako zápisník a soubor seznamů, nemusí se návštěvníkovi jevit vždy zrovna jako uživatelsky přívětivé. Přes výše uvedené, některé ze zde uvedených informací už pomohly alespoň jednomu člověku odhodit berle a přestat se děsit představy zbytku života na invalidním vozíku. A to za ten čas strávený nad stránkami rozhodně stálo :-)
Další informace jsou obsaženy v uvedené literatuře a na internetu.

 

Literatura

[25] Detoxikace, odkyselení, pročištění celého těla (Weise Otfried D., Fontána 2002)
Internetové zdroje
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Jak zhubnout     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají technické cookies. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.