Fotodoma

Fotodoma » Zdraví » Bobkový list

Bobkový list

 

Zlaté šperky Svatební oznámení Snubní prsteny

 

Léčebná kúra s bobkovým listem vyplaví sůl z kloubů a tím nás zbaví bolestí a únavy kloubů. Mimo to způsobuje také výrazné posílení libida a erekce.

Tuto proceduru je nutné dělat po dokonalé očistě střev, aby se namísto usazenin v kloubech nerozpouštěly pouze staré usazeniny ve střevech. Bez předchozí očisty střev by mohlo dojít k vyrážkám, svědění pokožky nebo alergiím. Během kúry je třeba jíst pouze ovoce nebo vůbec nejíst a pouze pít ovocné šťávy a vodu.

Deset minut povaříme 5 gramů bobkového listu ve 300 ml vody. Poté necháme odvar nejméně čtyři hodiny vylouhovat. Nejlépe je k tomu použít skleněnou termosku. Odvar přecedíme a po lžičkách užíváme během dne. Je potřeba užívání rozložit nejméně do 12 hodin, jinak mohou nastat nežádoucí bouřlivé reakce.

Hned první den očisty kloubů bobkovým listem dochází k silnému působení v celém organismu. Mohou se objevit bolesti v krku, zvýšená tvorba hlenu v nose s vykašláváním hustého hlenu z průdušek a bolesti zad. Tyto problémy další den odezní. Vše je způsobeno silným vylučováním solí a dalších toxinů z těla, přičemž dojde k přehlcení sliznic.

Uděláme tři dny pauzu a proceduru zopakujeme. Poté opět zopakujeme po týdnu a pak ještě třikrát každé tři měsíce. Dále stačí udělat detoxikaci kloubů jednou ročně.

Podobné účinky jako bobkový list prý má i odvar z listů brusnice.

 

Varování

Bezpečnost použití rostlin, léčiv, potravinových doplňků a prostředků i diagnózu své choroby vždy konzultujte se svým lékařem. Provozovatel webu nenese odpovědnost za správnost informací, ani za nedopatření, nesprávný výklad nebo jakákoli nesprávná rozhodnutí učiněná na základě informací zde uvedených. Jedná se pouze o soupis získaných informací, které většinou nebyly ověřovány. Další informace jsou obsaženy v uvedených zdrojích literatury a na internetu. Účelem této stránky není podněcovat návštěvníka k samoléčení své nemoci. Kdo se chce léčit, musí vždy navštívit svého odborného lékaře. Účelem je pouze informace o používaných nebo starých alternativních možnostech léčby a prevence nemocí. Zde uvedené informace rozhodně neslouží jako náhrada za radu vydanou lékařem.

 

Literatura

[23] Sám sobě doktorem (Jiří Cingroš, EUROMEDIA GROUP a.s., 2003)
Internetové zdroje
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají cookies pro sledování návštěvnosti a odhalení chyb stránek. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.