Výměna odkazů, SEO optimalizace

Odkazy již nevyměňujeme, návštěvníci odkazují sami. Což by mělo být cílem každého webu.

 

UMÍSTĚNÍ NA SEZNAMU
Má vaše firma internetové stránky? Vlastníte e-shop? Rádi byste zvýšili návštěvnost svého webu na zlost konkurenci? Není vám tak úplně jedno, kde se vaše www stránky umisťují ve vyhledávacích výsledcích vyhledávačů?

Pak by vám neměla ujít internetová stránka www.umisteni-na-seznamu.cz. Najdete na ní poměr zdrojů návštěvnosti a několik těch nejdůležitějších frází, pomocí nichž návštěvníci přicházejí na webové stránky Fotodoma.cz.

 

Odkazy lze získat placenou či bezplatnou registrací do katalogů, registrací do systémů lišt odkazů, placeným umístěním odkazů na různých webových stránkách, placenou reklamou typu AdSense nebo Sklik a také vzájemnou výměnou odkazů. Nejpříjemnějším způsobem získávání odkazů je ovšem přirozená cesta. Tedy situace, kdy někdo sám od sebe na vaši stránku odkazovat chce a také na ni odkazuje. Toho lze dosáhnout jen a pouze budováním zajímavého obsahu webu.

Výměna zpětných odkazů je jednou z často používaných technik, která přivádí na stránky, na něž odkaz míří, nové návštěvníky, kteří by jinak Váš web nikdy nenavštívili. Obrovskou výhodou při vzájemné výměně odkazů je, že získané odkazy jsou zdarma a tedy za ně nic neplatíte, jistou nevýhodou zase fakt, že musíte oslovovat až desítky webů kvůli tomu, abyste vůbec nějaký odkaz získali. Dalším problémem je fakt, že většina výměn vede odkazy na váš web ze stránek, které nikdo nenavštěvuje nebo ještě hůře, na něž ani nevede žádný odkaz z jiné stránky webu. Několik takových výměn jsme již vypověděli.

Ideálním stavem výměny jsou odkazy, vedoucí na Váš web ze stránek s podobnými klíčovými slovy, to znamená z webů s podobným zaměřením nebo také stránek optimalizovaných na místo, v němž poskytujete své služby. Těmto odkazům se říká tématické zpětné odkazy.

Rozcestník na naše zcela tématicky zaměřené stránky odkazů vede nejprve z hlavní stránky webu a rozcestník je v levém sloupci. Odkazy u nás jsou tedy vždy tématické a nejsou umístěné v hlubokých úrovních, jako na některých jiných webech.

Úroveň hloubky vnoření lze znázornit takto: http://www.fotodoma.cz/tématická stránka/

Katalogy - registrací do nich lze získat také řadu odkazů. Otázkou zůstává jen význam těchto odkazů, protože málokteré zápisy do katalogů jsou indexovány vyhledávači. Navíc spousta práce přichází vniveč, neboť váš zápis do katalogu může být časem administrátorem katalogu vymazán.

Proto své výměnným způsobem získané odkazy občas kontrolujte.

 

Pokud najdete na této stránce chybné údaje, použijte buď zde uvedený kontaktní formulář nebo nám pošlete e-mail na adresu
fotodoma@gmail.com

 

Odkaz na stránku Výměna odkazů, SEO optimalizace

Pokud byste chtěli využít tuto stránku coby doplňující zdroj údajů k vašemu webu, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód:

<a href="http://www.fotodoma.cz/vymena-odkazu-seo-optimalizace/" title="Výměna odkazů, SEO optimalizace na Fotodoma.cz">Výměna odkazů, SEO optimalizace</a>

V případě, že webové rozhraní vašeho webu vytváří odkazy samo, pak vložte na stránku jen:

Výměna odkazů, SEO optimalizace na http://www.fotodoma.cz/vymena-odkazu-seo-optimalizace/

 

Svatební oznámení

Snubní prsteny

Zlaté šperky

 
 

Líbí se vám tato stránka?
Dejte o ní vědět prostřednictvím odkazu nebo své sociální sítě.

Chcete podpořit rozvoj těchto stránek?

Objednávejte jejich prostřednictvím svatební oznámení a zlaté snubní prsteny a doporučte to také svým známým.
Kromě toho, že nás podpoříte, současně také sami ušetříte, neboť ceny jsou nižší, než ve většině kamenných prodejen.

Používejte naše fotografie, ať už zdarma za odkaz nebo jako komerční licence.
Pomozte nám určovat rostliny.
Pošlete nám originální texty k již existujícím stránkám. Zveřejníme je včetně jména autora, případně odkazu na jeho stránky.

:)