Kalendáříky a vizitky

Výroba a tisk vizitek a kalendáříků

 

VIZITKY JIŽ NEVYRÁBÍME !!!

 

 

Zajímá Vás u vizitek a kalendáříků vysoká kvalita, chcete se odlišit a současně ušetřit čas i finance? Pak jste u nás vítáni!

Kalendárium kalendáříku Fotodoma na rok 2010 ve formátu vizitkyZadní strana vizitky GIPA

 

 

Další zakázky nepřijímáme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Získejte špičkovou kvalitu

Od roku 1991 se zabýváme výrobou pohlednic. Ze stejného materiálu jako pohlednice vyrábíme také plnobarevné vizitky, kalendáříky, novoročenky, jídelní lístky, reklamní záložky do knih atd. Můžeme pro Vás zhotovit také další reklamní tiskoviny podle Vašeho přání, jako kalendáře, leporela, pexesa, letáčky, katalogy a další. Vizitky i další výrobky zpracováváme pro podniky a podnikatele různých oborů, ale také pro obce i mikroregiony.

Pokud jste sběratelé kapesních kalendáříků, klidně si napište o info.

Jednotlivé zakázky již nyní přijímáme pouze pro jeden tisk ročně, kdy současně tiskneme pohlednice. Nejsme tedy tradiční malosériový výrobce vizitek a naše služby jsou určeny spíše náročným zákazníkům, kteří hledí přednostně na kvalitu, a to při velmi přijatelné ceně při větším množství a omezení termínem jim nevadí.

Vizitka Novák Nedašov Zadní strana vizitky Koňařovi VsetínZadní strana vizitky Novák Nedašov

Odlište se

Zcela originální a nezaměnitelná podoba Vaší vizitky Vás odliší od konkurence. Vaše vizitka bude zářit v záplavě jiných obyčejných dle šablon vyráběných vizitek. Vaše vizitka bude mezi jinými působit luxusním dojmem. Vaši zákazníci si Vás díky odlišnosti mnohem lépe zapamatují. Není v našich krajích zvykem vyhazovat vizitky tak snadno, jako se to dělá s běžnými reklamními tiskovinami, kterých máte denně plnou schránku.

Vizitka Penzion Fontána Mikulov Zadní strana vizitky Penzion Fontána Mikulov Vizitka Autoservis Kužela Sehradice Zadní strana vizitky Autoservisu Kužela Sehradice Vizitka Gottfried PetrůvkaZadní strana vizitky Gottfried Petrůvka

Chtějte špičkovou kvalitu

Vizitky, které pro Vás vyrábíme, jsou potištěné oboustranně kvalitní ofsetovou čtyřbarevnou technologií. Vyrábíme pro Vás vizitky normalizovaného formátu, tedy 50x90mm. Nesnažíme se zvýšit svůj zisk zmenšením tohoto rozměru. Pro výrobu Vašich vizitek používáme vysoce kvalitní speciálně senvičově vrstvený karton s vysokou gramáží, stejný jako pro výrobu pohlednic. Přední strana Vaší vizitky je leskle laminovaná. Tím získává luxusní vzhled a neodírá se z ní tisk. Laminování vizitek provádíme špičkovou technologií, proto pod fólií nenajdete nadměrné množství bublinek. K řezání Vašich vizitek je použita kvalitní automatická řezačka. Na kvalitě Vaší vizitky se projeví námi nasbírané zkušenosti za více než dvě desítky let působení v oboru.

Vizitka Orság Vsetín Vizitka Penzion Na Dolinkách Hutisko-Solanec Vizitka Koňařovi Vsetín

Ušetřete peníze

Díky zanedbatelné ceně vizitky nebudete muset přemýšlet, komu vizitku věnovat a komu ne. Pokud věnujete spokojenému zákazníkovi víc Vašich vizitek s žádostí, aby je rozdal svým dobrým známým, získáváte ten nejlevnější a současně nejúčinnější způsob reklamy Vašich výrobků či služeb. Řada úspěšných firem to tak již dlouho dělá a vizitky i kalendáříky u nás každoročně znovu objednává.

Vaši vizitku můžete využít i jako miniprospekt. Nemusíte rozdávat vizitky a k nim ještě prospekty. Vaše vizitka splní oba úkoly současně, jen podstatně levněji. Použitím oboustranně tištěné vizitky ušetříte výrazné finanční náklady za prospekty a katalogy, které můžete prezentovat pouze na Vašich webových stránkách s možností častější obměny obsahu.

Vizitka firmy Čerpo Lhota u Vsetína Zadní strana vizitky firmy Čerpo Lhota u Vsetína

Ušetřete čas

Nemusíte ztrácet čas přemýšlením o výrobě prospektů. Se správnou vizitkou je vůbec nepotřebujete. Nemusíte ztrácet čas sháněním, kam zadat výrobu vizitek - jsme zde pro Vás. Před samotným tiskem s Vámi ještě konzultujeme mailem provedení vizitek, aby maximálně odpovídalo Vašim představám. Máte zpětnou vazbu a můžete zkontrolovat, zda Vaše vizitka obsahuje všechny důležité údaje.

Náklady tisku vizitek a kalendáříků

Pro výrobu jednotlivých vizitek nebo kalendáříků sdružujeme zakázky na tiskové archy. Ty tiskneme jednou ročně v nákladu 1500 archů, všechny na pohlednicový karton, barevnost 4/4 s lesklou laminací přední strany a lehce popisovatelnou zadní stranou. Vizitek nebo kalendáříků jednoho druhu od nás můžete mít tedy pouze uvedené množství, případně počet v násobcích 1500ks.

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Lydie Gigerichová – GIPA
Sidonie 157
763 31 Brumov-Bylnice

E-mail: fotodoma@gmail.com

Podpora webu 577 477 246 denně od 9 hodin

Zobrazení na mapě.

Doplňující fakturační údaje: IČ 67513433, DIČ CZ675817011

/Nahoru/

 

Odkaz na stránku Výroba vizitek a kalendáříků

Pokud byste chtěli na tuto stránku odkázat, dejte do zdrojového kódu vašich webových stránek kód:

<a href="http://www.fotodoma.cz/sluzby-vyroba-vizitek/">Výroba vizitek a kalendáříků</a>

V případě, že webové rozhraní vašeho webu vytváří odkazy samo, pak vložte na stránku jen:

Výroba vizitek a kalendáříků na http://www.fotodoma.cz/sluzby-vyroba-vizitek/

 

Snubní prsteny

Svatební oznámení
 
 

Líbí se vám tato stránka?
Dejte o ní vědět prostřednictvím odkazu nebo klikněte na +1, máte-li účet na Google

Chcete podpořit rozvoj těchto stránek?

Objednávejte jejich prostřednictvím svatební oznámení a zlaté snubní prsteny i jiné šperky a doporučte to také svým známým.
Kromě toho, že nás podpoříte, současně také sami ušetříte, neboť ceny jsou nižší, než ve většině kamenných prodejen. Potěšte sebe i svou lásku.

Používejte naše fotografie, ať už zdarma za odkaz nebo jako komerční licence.
Pomozte nám určovat rostliny.
Pošlete nám originální texty k již existujícím stránkám. Zveřejníme je včetně jména autora, případně odkazu na jeho stránky.

:)

TOPlist TOPlistTOPlist