Hlavní strana

Fotobanka
GalerieFocení miminek, dětí a těhotných žen:

Ceník
Kontakty
Informace
Kde fotografujeme?
Lze fotit i u vás?
Jak dlouho trvá focení?
Pro vás moc odvážné?
Co připravit na focení?
Co s doprovodem?


Nahoru


Vzpomínky na těhotenství i na Vaše krásné miminko

Tyto fotografické služby již nenabízíme!

Fotografické služby zaměřené na umělecky stylizované i reportážní a inscenované fotografování dětí i dospělých, zvláště těhotných žen a miminek. Naše modelky jsou miminka, větší děti, těhotné ženy i domácí mazlíčci. Kromě snímků pořízených v našem ateliéru nabízíme fotografování v exteriéru i u Vás doma.

 

POZOR - NYNÍ JIŽ OBJEDNÁVKY NA FOCENÍ NEPŘIJÍMÁME

Těhulky, zachovejte si trvalou vzpomínku na své těhotenství. Jde o jedno z nejkrásnějších období života člověka. Očekávání příchodu nového člena rodiny. Snímky maminky s bříškem samotné nebo s tatínkem, který na vzniku bříška má své neoddiskutovatelné zásluhy, se sourozenci miminek v bříšku, s připravenou výbavičkou. Snímky vzbuzující přívaly něhy snad v každém z nás.

Maminky, dejte dárek sobě dnes a svým dětem do jejich dospělosti. Cesta od novorozeného miminka, přes roztomilá batolata a dítka předškolního věku až po teenagery. Děti samotné, se sourozenci, s rodiči, s kamarády, s prarodiči, s domácími mazlíčky. Snímky po letech vyvolávající vzpomínky.

Ženy, nechte nás zachytit fotografie vás samotných nebo vás s  dalšími blízkými, zamýšlené jako dárek manželovi, příteli nebo jen tak pro vlastní radost a potěšení. Překvapte své nejbližší netradičním dárkem, ukažte jim, jak dokážete být krásná a sexy v každém věku, probuďte skomírající plamínek ve svém bručounovi!

Dívky, nikdy už nebudete mladší a krásnější, než jste dnes! Čas nelze zastavit, můžeme jej pro vás však zachytit. Čím dříve si necháte zhotovit uměleckou fotografii své nynější krásy, tím častěji se budete k fotografii vracet ve věku zralé ženy a tím příjemnější vzpomínku na mládí ve vás fotografie vyvolají.

Muži, nezapomínejte, že vaše dívky a ženy myslí především na vás, když se rozhodnou pořídit si fotografie toho, co na nich máte tak rádi. Dopřejte jim to a dokažte jim tak, jakou v ně máte důvěru. Budou vám za to vděčné a určitě to náležitě ocení. A pokud máte dostatek odvahy, přijďte se nechat fotografovat s nimi.

Stylizovaná fotografie není nic pro Vás? Zhotovíme vám reportážní a inscenované ilustrační fotografie vašich dětí, vás a vašich domácích mazlíčků, které v případě vašeho písemného svolení nabídneme jako ilustrační snímky do časopisů. Zde jistě udělají obrovskou radost nejen babičkám. Chtěli byste při listování svým oblíbeným měsíčníkem objevit svou fotografii nebo fotografii svého dítěte? Vžijte se do role modelek! Pro tento druh snímků je nutné vyplnit a podepsat souhlas modelu nebo v případě fotografování dětí jeho zákonného zástupce se zveřejňováním snímků, tzv. „Model and property release“. Pokud byste chtěli takové fotografie jenom pro sebe, lze se i na tom dohodnout.


INFORMACE K FOTOGRAFICKÝM SLUŽBÁM


KDE FOTOGRAFUJEME?
Fotografujeme dle předchozí domluvy buď u nás v Sidonii nebo také vyjíždíme za zákazníky po celé České republice a do vzdálenosti 100km i na Slovensko. Neriskujete tak žádné případné zdravotní problémy při cestování s bříškem nebo malými dětmi. Fotografování proběhne bez stresu v teple Vašeho domova.

Pokud hledáte fotografa svého bříška nebo dětí v rámci obcí a městysů ležících v dále vyjmenovaných okresech a v rámci vyjmenovaných měst, nebudeme Vám k fotografování účtovat žádné cestovní náklady.
Týká se to okresů:
Hodonín (Bzenec, Dubňany, Hodonín, Kyjov, Strážnice, Veselí nad Moravou, Vracov, Ždánice)
Uherské Hradiště (Bojkovice, Hluk, Kunovice, Staré Město, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh)
Vsetín (Karolinka, Kelč, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín, Zubří)
Zlín (Brumov-Bylnice, Fryšták, Luhačovice, Napajedla, Otrokovice, Slavičín, Slušovice, Valašské Klobouky, Vizovice, Zlín)

Pokud hledáte fotografa svého bříška nebo dětí v rámci obcí a městysů ležících v dále vyjmenovaných okresech a v rámci vyjmenovaných měst, k fotografování Vám nebudeme účtovat žádné cestovní náklady pouze v případě, že k Vám pojedeme fotit nejméně dvě zakázky ve stejný den nebo ve Vašem okolí realizujeme nějakou zakázku.
Brno-město (Brno)
Brno-venkov (Dolní Kounice, Ivančice, Kuřim, Modřice, Oslavany, Pohořelice, Rajhrad, Rosice, Šlapanice, Tišnov, Újezd u Brna, Zbýšov, Židlochovice)
Břeclav (Břeclav, Hustopeče, Klobouky u Brna, Lanžhot, Mikulov, Podivín, Valtice, Velké Bílovice, Velké Pavlovice, Zaječí)
Frýdek-Místek (Brušperk, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Jablunkov, Třinec)
Karviná (Bohumín, Český Těšín, Havířov, Karviná, Orlová, Petřvald, Rychvald)
Kroměříž (, Holešov, Hulín, Chropyně, Koryčany, Kroměříž, Morkovice-Slížany)
Nový Jičín (Bílovec, Frenštát pod Radhoštěm, Fulnek, Kopřivnice, Nový Jičín, Odry, Příbor, Studénka, Štramberk)
Olomouc (Litovel, Moravský Beroun, Olomouc, Šternberk, Uničov, Velká Bystřice)
Ostrava (Klimkovice, Ostrava)
Přerov (Hranice, Kojetín, Lipník nad Bečvou, Potštát, Přerov, Tovačov)
Prostějov (Konice, Kostelec na Hané, Němčice nad Hanou, Plumlov, Prostějov)
Vyškov (Bučovice, Ivanovice na Hané, Rousínov, Slavkov u Brna, Vyškov)
Znojmo (Hrušovany nad Jevišovkou, Jevišovice, Miroslav, Moravský Krumlov, Znojmo)

Jiné okresy na dotaz.


MYSLÍTE SI, ŽE U VÁS JE NA FOTOGRAFOVÁNÍ MÁLO MÍSTA, MÁLO SVĚTLA ...?
Studiové osvětlení a pozadí si vozíme sebou, to není problém. Veškeré ukázkové snímky na těchto stránkách byly pořízeny mimo ateliér. A fotit se dá opravdu všude. A pokud přesto nevěříte, můžeme fotit v jakémkoliv jiném prostoru, který si sami zajistíte.


JAK DLOUHO TRVÁ FOCENÍ?
Focení sady fotografií může trvat hodinu až tři hodiny  - snažíme se každého nafotit tak, aby byl s výsledkem spokojený. Pokud chcete, aby vše proběhlo co nejrychleji, předem zahoďte strach, trému a stydlivost. To nám společně umožní vytvořit ty nejhezčí fotky. Pokud se focení účastní děti, začínáme s nimi, protože jejich pozornost trvá jen velmi omezenou dobu.


FOTOGRAFIE ZDE UVEŘEJNĚNÉ JSOU PŘÍLIŠ ODVÁŽNÉ?
Fotografování uměleckých aktů je psychicky náročná práce, při níž, pokud mají vzniknout krásné a něžné fotografie, není čas myslet na erotiku. Pokud ale přesto chcete být na stylizovaných fotografiích pouze oblečení, není to vůbec žádný problém a takové snímky vám samozřejmě také rádi nafotíme a stylizujeme. Na snímcích uvedených na těchto stránkách se snažíme ukázat lidskou krásu a evokovat dojem čistoty a něhy. Přesto je vždycky vidět jen to, na čem jsme se s modelkami dohodli a fotografování se odvíjí podle přání fotografované osoby. Při fotografování těch „odvážných“ snímků lze postupovat i tak, že fotograf vidí jen to, co pak bude na snímku. Můžete mít vlastní něžný poloakt, přičemž ani při focení, ani na výsledné fotografii toho nikdo neuvidí víc, než když vás potká na koupališti. Takže pokud nejste příliš puritánská a jste dostatečně odvážná, aspoň pro tentokrát, kde je problém?


CO SI PŘIPRAVIT NA FOTOGRAFOVÁNÍ?
Hlavně a to opravdu hlavně dobrou náladu! Ta je vždy nejdůležitější. Zkuste si předem utvořit představu, jak chcete být na snímcích zachyceni. Není to ale podmínkou. Vždy máme něco v záloze. Spoustu nápadů můžete načerpat z internetu. Předem si umyjte hlavu a okoupejte se, aby se pleť leskla rovnoměrně. Pokud to patří k vašemu image, pak nezapomeňte na čerstvou depilaci. Důležité je se také dobře vyspat – kruhy pod očima nikomu moc nesluší. V případě zájmu o intimní fotografie je potřeba alespoň půl hodiny až dvě hodiny předem sundat spodní prádlo, aby nebyly zřetelné rýhy vytlačené do pokožky. Doba, než proužky zmizí, je u každého jiná. Nezapomeňte župan a teplé volné ponožky na pauzy, kdy budeme hledat inspiraci a také hřebínek pro neposedné kadeře.
A můžete, ale nemusíte si vzít:
-make-up (hlavně zmatňující pudr)
-nějaké věci na převlékání, jako třeba džíny (pokud jste těhotná, tak ty, co jste nosila před těhotenstvím a můžete je aspoň rozepnuté ještě na sebe natáhnout)
-bačkůrky, ponožečky, košilky, dupačky, medvídky, panenky atd., na které už se vaše miminko v bříšku určitě těší
-sexy prádýlko
-dobře vypadá i těsný svetr rolák
-lodičky - prodlouží vaše nohy!
-bolerka, krajkové halenky, košile atd., prostě cokoliv vás napadne a připadá vám romantické nebo zajímavé
-máte hezký kožich, minisukni? Vezměte to sebou!
-romantický klobouk a podobné "krámy", které vám připadnou zajímavé, sexy nebo jako dobrý nápad. Chce tatínek břišulku v oblečku Ferrari? Nebo chcete nafotit péefko oblečená jen v čepici, rukavicích a šále? Fantazii se meze nekladou. Čím víc nápadů a odvahy, tím focení rychleji uběhne.
Pokud k nám jedete s mimčem, vezměte si sebou plínky a další věci pro něj. Žádný market není po ruce!
A znovu opakuji: hlavně všichni dobrou náladu! Focení s partnerem není problém - když není žárlivý a je s ním sranda. Bručouny nechejte raději doma...
Partnery "vzorňáky" najdete v naší galerii.

PŘEJETE SI ZCELA DISKRÉTNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ?
Pro jakékoliv zveřejnění vašich fotografií potřebujeme vždy váš písemný souhlas nebo v případě dětí souhlas jejich zákonného zástupce. Pokud písemné svolení nemáme, můžete se na nás spolehnout, že snímky nejen nebudeme zveřejňovat, ale ani je nikomu neukážeme. Jde nám také o naši dobrou pověst. k nahlédnutí.


VÁŠ DOPROVOD SE NECHCE NECHAT FOTOGRAFOVAT?
Pokud přijedete k nám například s tatínkem, který za nic na světě na fotkách nechce být, pak má možnost zatím se pokochat nádhernou přírodou v okolí Sidonie. Zdatnější si mohou udělat výlet třeba na Vršatec. Pokud jej zajímá historie, může navštívit asi 12km vzdálený hrad Brumov. A pokud ne, pak může pomáhat při focení nebo si listovat knížkami z knihovničky.

 


CENÍK FOTOGRAFICKÝCH SLUŽEB

Služby zrušeny.

POZOR - NYNÍ JIŽ OBJEDNÁVKY NA FOCENÍ NEPŘIJÍMÁME


Stylizovaná umělecká fotografie
Snímky budou pečlivě vyretušované s důkladným odstraněním vad pokožky a snímky budou umělecky stylizované. Většinou Vám snímky poskytneme v několika variantách, tak jak se postupovalo ke konečné stylizaci, a to bez navýšení ceny. Stejnou fotografii tak můžete mít barevně, černobíle nebo tónovanou.Reportážní inscenovaná fotografie
Snímky budou barevně upraveny a vyretušované bez odstranění vad pokožky anebo pouze s odstraněním některých vad pokožky.
Reportážní fotografie pořizujeme pouze se souhlasem k publikování a vhodné k publikování v časopisech, fotografované u Vás s interiérem bytu nebo jednobarevnou stěnou v pozadí nebo fotografované venku v přírodě.


Bonus!
Již nenabízíme.
KONTAKTNÍ ÚDAJE

Lydie Gigerichová – GIPA
Sidonie 157
763 34 Brumov-Bylnice 3

E-mail:
fotodoma@gmail.com

Podpora webu 577 477 246, od 9 hodin

POZOR - MOMENTÁLNĚ OBJEDNÁVKY NA FOCENÍ NEPŘIJÍMÁME !!!


Doplňující fakturační údaje: IČ 67513433, DIČ CZ675817011

/Nahoru/

TOPlist
TOPlist TOPlistTOPlist