Fotodoma

Fotodoma » Recepty » Maso » Kuřecí kousky se zeleninou

Kuřecí kousky se zeleninou

Kuřecí kousky se zeleninou

Suroviny

• 1-2 kuřecí prsíčka bez kůže
• sáček mražené zeleniny (kterou máte nejraději)
• 1 cibuli
• trocha oleje na osmažení masa
• drcený kmín
• koření na kuře

Zlaté šperky Svatební oznámení Snubní prsteny

 

Recept na kuřecí kousky se zeleninou

Kuřecí prsíčka nakrájíme na kousky a dáme péct na pánev, do které jsme nalili olej a dostatečně jej předehřáli. Teplotu oleje odzkoušíme jedním kouskem masa. Když olej po vožení masa prská, můžeme začít péct i zbylé maso. K masu přisypeme podle chuti drcený kmín, kuřecí koření a zamícháme. Když se maso opeče ze všech stran, přidáme na kolečka nakrájenou cibuli.

Vše podlijeme trochou vody a přikryjeme pokličkou. Po chvilce dušení přisypeme zmraženou zeleninovou směs, přilejeme trochu vody, zamícháme a opět pod pokličkou dusíme. Občas promícháme. Až je vše měkké, rozdělíme směs na talíře.

Jako přílohu můžeme zvolit vařenou rýži, vařené brambory nebo třeba jenom chleba.

 

Fotky

Fotografie Gig_5296916, Kuřecí kousky se zeleninou Fotografie Gig_5296918, Kuřecí kousky se zeleninou Fotografie Gig_5296920, Kuřecí kousky se zeleninou Fotografie Gig_5296923, Kuřecí kousky se zeleninou

 
Fotodoma

Svatební oznámení     Fotobanka     Jak zhubnout     Zdraví     Zahrada     Recepty     Rostliny     Recenze a články     Knihy     Česká Republika     Česká příroda     Dolomity     Litva     Norsko     Polsko     Švédsko

Pokud najdete na stránce chybu, napište nám; rádi ji opravíme. Děkujeme.

Kontakty

Tyto stránky používají cookies pro sledování návštěvnosti a odhalení chyb stránek. Nastavení pro cookies si můžete změnit ve svém prohlížeči nebo ze stránek prostě odejít.